Komenda Miejska Policji w Elblągu

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Posterunek Policji w Młynarach, siedziba Godkowo

 2. Elbląg: Policjanci oddawali krew i zbierali słodycze dla dzieci ze szpitala

  Policjanci z Elbląga włączyli się w ogólnopolską akcję „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna”. Oddawanie krwi odbyło się wczoraj w komendzie policji przy al. Tysiąclecia w Elblągu. Krew oddawali policjanci, funkcjonariusze straży granicznej, a także uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu. Przy okazji mundurowi zorganizowali także zbiórkę czekolad, które później przekazali na oddział pediatryczny Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu.

 3. wniosek o wydanie ksero pokwitowania dow. rej.

 4. Rewir I Dzielnicowych KMP w Elblagu

 5. Oficer Dyżurny

 6. Rewir II Dzielnicowych KMP w Elblagu

 7. Wydział Prewencji

 8. Elbląg: Smutna historia – 30 letni syn znęcał się nad swoją matką

  To dobry chłopak jak nie pije, ale… pije praktycznie codziennie. Pije i wyzywa, pije i zaciąga długi. Gra na automatach i przegrywa a jak przychodzi do domu to grozi, że jak mu nie dam pieniędzy to coś w domu rozwali… Tak pokrzywdzona opisywała swoją sytuację policjantom, którzy przyjechali na interwencję. Smutna historia kobiety, która wychowała syna a teraz nie wie co dalej zrobić, bo boi się przyjść do własnego domu.

 9. Wydział Ruchu Drogowego

 10. Elbląg: Poszukujemy zaginionego mężczyzny

  Elbląscy policjanci poszukują 33-letniego Dariusza Olejnik. Mężczyzna w dniu 26.10.2017 wypisał się ze szpitala wojewódzkiego w E-gu na własną prośbę i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.