Rewir III Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim - Komenda Miejska Policji w Elblągu

Rewir III Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim

Rewir III Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim

P.O. KierownikA III Rewiru  Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim

p.o. kierownika rewiru - asp. szt. Andrzej Pacanek 

 tel. 055 230 1048, tel komórkowy 601088772,

 

REJON nr 1

st. asp. Marcin Pabich

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876084

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie1@ol.policja.gov.pl

Fiszewo, Gajewiec, Gronowo Elbląskie, Jesionno, Dworki, Karczowiska Górne, Mojkowo, Oleśno, Rozgart, Różany, Szopy

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 stycznia 2018 do 30 czerwca 2018r. : W miejscowości Gronowo Elbląskie na terenie placu zabaw jak również pod wiatą, w godz. popołudniowych oraz wieczorowych gromadzą się osoby spożywające alkohol, zaśmiecające miejsce publiczne, zakłócające porządek prawny. Jest to miejsce ogólnodostępne, umiejscowione pośród zieleni, które sprzyja temu zjawisku. Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności. Od 1 lipca 2018 do 31 grudnia 2018r. :  W miejscowości Gronowo Elbląskie na terenie Placu zabaw i pod wiatą zanajdującą się w sąsiedztwie osiedla oraz obiektu sportowego , w różnych porach dnia dochodzi do gromadzenia się osób spożywających alkohol, zaśmiecania miejsca ogólnodostępnego dla publiczności . Jest to umiejscowione  pośród zieleni, które sprzyja temu zjawisku.

Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności.

 

REJON nr 2

asp. szt. Krzysztof Fidor

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876089

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie2@ol.policja.gov.pl

Błotnica, Jegłownik, Kopanka I, Kopanka II, Nogat, Nowy Dwór Elbląski, Wikrowo, Wiktorowo,

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 stycznia 2018 do 30 czerwca 2018r. : Teren śluzy Michałowo- nielegalne połowy ryb przu użyciu różnego sprzętu wędkarskiego wyposażonego w nielegalne oprzyrządowanie, co jest niezgodne z ustawą o rybołóstwie śródlądowym. Od 1 lipca 2018 do 31 grudnia 2018r. : w miejscowości Jegłownik na terenie boiska „ORLIK” przy Szkole Podstawowej w godzinach popołudniowych gromadzi się młodzież, która za budynkiem szkoły przy boisku spożywa alkohol i będąc pod jego wpływem dokonuje dewastacji budynku szkolnego niszcząc elewację. Ponadto dokonują zaśmiecania terenu ogólnodostępnego należącego do szkoły. Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności oraz zgłoszeń od dyrekcji szkoły i grona pedagogicznego.

 

REJON nr 3

asp. Janusz Rama

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876212

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie3@ol.policja.gov.pl

Balewo, Jezioro, Jurandowo, Krzewsk, Markusy, Rachowo, Węgle-Zukowo, Wiśniewo, Żółwiniec, Żurawiec

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 stycznia 2018 do 30 czerwca 2018r. : Miejscowości Krzewsk, w  godz. popołudniowych oraz wieczorowych gromadzą się osoby spożywające alkohol, zaśmiecające miejsce publiczne, zakłócające porządek prawny. Jest to miejsce ogólnodostępne, umiejscowione pośród zieleni, które sprzyja temu zjawisku. Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności.

Od 1 lipca 2018 do 31 grudnia 2018r. : W miejscowości Żurawiec g. Markusy na terenie Szkoły Podstawowej  oraz znajdującego się tam „ORLIKA” w godzinach popołudniowych i wieczornych gromadzą się osoby spożywające alkohol, zakłócające porządek publiczny i dewastujące mienie. Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności.

 

REJON nr 4

sierż. szt. Mariusz Wojdag

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876192

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie4@ol.policja.gov.pl

Brudzędy, Dzierzgonka, Kępniewo, Nowe Dolno, Stalewo, Stankowo, Stare Dolno, Topolno Małe, Zwierzeńskie Pole, Zwierzno, Złotnica

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 stycznia 2018 do 30 czerwca 2018r. : Miejscowość Dzierzgonka, ciek wodny rzeki Dzierzgonka-nielegalne połowy ryb przy użyciu różnego sprzętu wędkarskiego co jest niezgodne z ustawą o rybołóstwie śródlądowym.

Od 1 lipca 2018 do 31 grudnia 2018r. : W miejscowości Dzierzgonka, gm. Markusy znajduje się ciek wodny rzeki Dzierzgonka, gdzie w różnych porach dnia dokonywane są nielegalne połowy ryb przy użyciu różnego rodzaju sprzętu wędkarskiego wyposażonego w nielegalne oprzyrządowanie co jest niezgodne z ustawą o rybołówstwie śródlądowym. Jest to miejsce ogólnodostępne, umiejscowione pośród zieleni, które sprzyja temu zjawisku. Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności.

 

REJON nr 5

asp. szt. Rafał Gorczyński

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876142

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie5@ol.policja.gov.pl

Adamowo, Adamowo Osiedle, Batorowo, Bielnik I, Bielnik II, Cieplice, Helenowo, Jagodno, Janowo, Kazimierzowo, Kępa Rybacka, Kępiny Wielkie, Nowakowo, Nowe Batorowo, Nowotki, Raczki Elbląskie, Tropy, Władysławowo, ZR Batorowo

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 stycznia 2018 do 30 czerwca 2018r. : W miejscowościach Nowakowo, Batorowo, Cieplice, Nowotki, Kępa Rybacka, Bielnik Drugi gm. Elbląg -  w różnych porach dnia i nocy dochodzi do nielegalnego połowu ryb przy użyciu różnego sprzętu wędkarskiego co jest niezgodne z ustawą o rybołóstwie śródlądowym.

Od 1 lipca 2018 do 31 grudnia 2018r. : W miejscowości Nowakowo, Batorowo, Kępa Rybacka na terenie gm. Elbląg w różnych porach dnia dokonywane są nielegalne połowy ryb przy użyciu różnego rodzaju sprzętu wędkarskiego wyposażonego w nielegalne oprzyrządowanie co jest niezgodne z ustawą o rybołówstwie śródlądowym. Jest to miejsce ogólnodostępne, które sprzyja temu zjawisku. Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności.

 

REJON nr 6

sierż szt. Zbigniew Skonieczny

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876232

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie6@ol.policja.gov.pl

Bogaczewo, Czechowo, Drużno, Dłużyna, Gronowo Górne, Janów, Karczowizna, Klepa, Komorowo Żuławskie, Krzyż, Lisów, Myślęcin, Nowa Pilona, Nowe Pole, Nowina, Nowy Dwór, Pasieki, Pilona, Przezmark, Przezmark Osiedle, Sierpin, Weklice, Węzina, ZR Janów, ZR Lisów, ZR Nowy Dwór

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 stycznia 2018 do 30 czerwca 2018r. : Miejscowości Dłużyna i Węzina na obrzasze j. Drużno dochodzi do nielegalnego połowu ryb o różnych porach przy użyciu sprzętu wędkarskiego wyposażonego w niel;egalne oprzyrządowanie co jest niezgodne z ustawą o rybołóstwie śródlądowym.

Od 1 lipca 2018 do 31 grudnia 2018r. : Od strony miejscowości Dłużyna i Węzina, gm. Elbląg na obszarze j. Drużno, gdzie w różnych porach dnia dokonywane są nielegalne połowy ryb przy użyciu różnego rodzaju sprzętu wędkarskiego wyposażonego w nielegalne oprzyrządowanie co jest niezgodne z ustawą o rybołówstwie śródlądowym. Jest to miejsce ogólnodostępne, które sprzyja temu zjawisku. Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności.