Komenda Miejska Policji w Elblągu

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Elbląg: Poszukujemy nieletniego 

  Wydział Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elbląg od 04.11. 2018 r. prowadzi poszukiwania opiekuńcze za małoletnim:  Kacprem Dudzińskim lat 15. 

 2. Oficer Dyżurny

 3. Rewir I Dzielnicowych KMP w Elblagu

 4. Rewir II Dzielnicowych KMP w Elblagu

 5. Wydział Prewencji

 6. Komunikat Policji – zaginął mężczyzna

  Elbląscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego mężczyzny, który w dniu 8.05.2016r. wyszedł z domu przy ul. Robotniczej i do chwili obecnej do niego nie powrócił, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 7. Elbląg: Przelewał benzynę i zaświecili sobie... zapalniczką. Podejrzewany o kradzież paliwa z poparzeniami w szpitalu

  Wyjątkowo nieroztropny 25-latek podpalił siebie i skuter, z którego próbował ukraść paliwo na jednej z posesji na terenie gminy Młynary (pow. elbląski). Do wypadku doszło podczas przelewania paliwa. Podejrzewany o kradzież zaświecił sobie zapalniczką żeby zobaczyć ile paliwa jeszcze pozostało. Znaleźli go mieszkańcy, których zbudził wybuch i płomienie. Mężczyzna z poparzeniami ciała trafił do szpitala. Jak wyzdrowieje odpowie za usiłowanie kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 8. Elbląg: Jechała 117 km/h, „zebrała” 25 punktów i mandaty, a straciła prawo jazdy 

  39-letnia kobieta została zatrzymana przez policyjny patrol ruchu drogowego z Elbląga w momencie, gdy „spieszyła się na spotkanie”. Tak przynajmniej tłumaczyła się policjantom. Dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym przekroczyła o blisko 70 km/h, to jednak nie jedyne wykroczenie jakie popełniła. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

 9. Wydział Kryminalny

 10. Komisariat Policji w Pasłęku

  14-400 Pasłęk, ul. Gdańska 7 Dyżurny tel. 55 249 99 00 Dyżurny fax 55 249 99 05