Elbląg: Poszukujemy świadków kolizji - Komunikaty - Komenda Miejska Policji w Elblągu

Komunikaty

Strona znajduje się w archiwum.

Elbląg: Poszukujemy świadków kolizji

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 18 października 2017 roku około godz.10:25 w Elblągu.

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 18 października 2017 roku około godz.10:25 w Elblągu , na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i Mickiewicza, gdzie NN kierujący NN pojazdem osobowym koloru szarego, prawdopodobnie marki Renault, jadąc środkowym pasem ul. Grunwaldzkiej w kierunku ul. Żeromskiego, zmienił pas ruchu na lewy i wjeżdżając bezpośrednio przed autobus linii nr 7 komunikacji miejskiej doprowadził do zderzenia się pojazdów. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ przedni zderzak autobusu. Sprawca po zdarzeniu oddalił się z miejsca skręcając z ul. Grunwaldzkiej do ul. Mickiewicza.  Świadków zdarzenia prosimy o kontakt pod nr tel. 997 lub bezpośrednio do osoby prowadzącej postępowanie (55) 2301375.

Ponadto Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 12 lutego 2018 roku pomiędzy godz. 14:30 a 16:30 w Elblągu na ul. Nitschmanna, gdzie NN kierujący NN pojazdem, wykonując nieustalony manewr najechał na zaparkowany pojazd marki Mazda powodując uszkodzenia po czym oddalił się z miejsca. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt pod nr tel. 997 lub bezpośrednio do osoby prowadzącej postępowanie (55) 2301375

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy kmp elblag