Godkowo: Turnieje bezpieczeństwa przyciągnęły blisko 70 uczestników
W środę, 16 kwietnia, w Godkowie odbyły się dwa ważne wydarzenia promujące bezpieczeństwo na drodze. W turniejach wzięło udział niemal 70 zawodników z całego powiatu. Były to: Warmińsko-Mazurski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (finał powiatowy dla szkół podstawowych) oraz Warmińsko-Mazurski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny (finał powiatowy dla szkół średnich).
W rywalizacji szkół średnich:
• I miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku,
• II miejsce przypadło Zespołowi Szkół w Pasłęku.
W kategorii szkół podstawowych w grupie młodszej:
• I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Godkowie,
• II miejsce – Szkoła Podstawowa w Młynarach,
• III miejsce – Szkoła Podstawowa w Pogrodziu.
W grupie starszej szkół podstawowych:
• I miejsce ponownie trafiło do SP Godkowo,
• II miejsce zajęła SP Pilona,
• III miejsce – SP Rychliki.
Poszczególne konkurencje sędziowali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, a także policjanci z Komisariatu Policji w Pasłęku oraz Posterunku Policji w Młynarach.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju – zarówno zwycięzcom, jak i tym, którzy dzielnie stanęli do rywalizacji. Takie inicjatywy to ważny krok w stronę poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.
JS