Aktualności
Rozmiar czcionki
-
GODKOWO: TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
Już tradycyjnie, jak co roku w Szkole Podstawowej w Godkowie odbył się Finał Powiatowego Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Dodano: 24.04.2024 -
Plakat nie tylko o policyjnej statystyce
519 zatrzymanych praw jazdy, 234 kierujących w stanie nietrzeźwości, 1330 zdarzeń drogowych to tylko niektóre informacje jakie zostały zawarte na plakacie wydanym przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu wspólnie z ZKM Elbląg i WORD w Elblągu. Znajdziemy na nich również informację ile kilometrów przejechały autobusy komunikacji miejskiej i… ile razy w teorii okrążyły ziemie oraz Polskę oraz ile osób w ciągu roku zdawało egzamin na prawo jazdy.
Dodano: 24.04.2024 -
Pasłęk: Pijany 26-latek za kierownicą toyoty
Inny uczestnik ruchu uniemożliwił dalszą jazdę mężczyźnie kierującemu toyotą prius. Zdarzenie miało miejsce pod Pasłękiem na drodze S7. Sprawa ostatecznie trafiła na policję, bo 26-letni kierujący toyotą mężczyzna był pijany. Wynik policyjnego badania to 1 promil alkoholu w organizmie.
Dodano: 24.04.2024 -
Jadąc na służbę zatrzymali 41-latka pod wpływem amfetaminy
Policjanci z KWP Gdańsku jadąc na służbę zatrzymali w Elblągu 41-letniego mężczyznę, który kierował autem, będąc pod wpływem amfetaminy. W jego samochodzie znaleziono stalowe rury, skradzione z jednej z elbląskich firm
Dodano: 24.04.2024