Komenda Miejska Policji w Elblągu

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Posterunek Policji w Młynarach, siedziba Godkowo

 2. Elbląg: Powieść „Śmierć kolekcjonera” i… elbląski policjant

  W hotelowym pokoju nr 307 znaleziono ciało nieznanego mężczyzny. Każdy mógł wcielić się w policyjnego detektywa i spróbować rozwikłać sprawę lub pomóc policji zwracając uwagę na pozostawione przez sprawcę bądź sprawców ślady…

 3. Elbląg: Podsumowanie weekendu i... tajemniczy pan Heniek

  Ponad 190 zrealizowanych interwencji i ponad 500 wylegitymowanych osób. Policjanci z Elbląga zatrzymali 3 poszukiwanych a 26 przewieźli do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego. Funkcjonariusze prewencji skontrolowali 32 pojazdy oraz sporządzili 7 Niebieskich Kart dotyczącej przemocy domowej. Sąd zastosował w piątek areszt tymczasowy wobec 47-latka, który znęcał się nad rodziną. Zatrzymano 3 nietrzeźwych kierujących.

 4. Rewir I Dzielnicowych KMP w Elblagu

 5. Wydział Prewencji

 6. wniosek o wydanie ksero pokwitowania dow. rej.

 7. Elbląg: Święto Policji – festyn dla mieszkańców

  Już w najbliższą niedzielę w ramach elbląskich obchodów Święta Policji na Bulwarze Zygmunta Augusta odbędzie się policyjny festyn. Funkcjonariusze zapraszają mieszkańców do aktywnego włączenia się w te obchody. Atrakcji dla samych mieszkańców będzie sporo. Oprócz możliwości obejrzenia policyjnego sprzętu oraz pokazów tresury psów służbowych zaplanowano także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 8. Kierownictwo KMP w Elblągu

 9. Wydział Ruchu Drogowego

 10. Pasłęk